Technorattan na tarasie
Blog

Technorattan na tarasie

Jeżeli szukamy nowoczesnych, stylowych i maksymalnie trwałych mebli ogrodowych to najlepszym wyborem będą meble technorattanowe. Technorattan jest materiałem idealnie imitującym naturalny rattan. Jest niezwykle wytrzymały i odporny na warunki atmosferyczne oraz przyjazny środowisku. Meble ogrodowe z technorattanu nie wymagają żadnych specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych, wystarczy miękka ściereczka i ciepła woda z dodatkiem płynu. Materiał ten jest także lekki i łatwy w przechowywaniu.

Czym jest technorattan?

Technorattan to najzwyczajniej wzmocnione włókna polietylenowe lub poliuretan charakteryzujący się dużą gęstością. Technicznie zatem jest tworzywem sztucznym, który nazywa się także syntetycznym rattanem. W przeciwieństwie jednak do typowych plastikowych surowców jest znacznie wytrzymalszy, wygląda bardzo estetycznie oraz idealnie pasuje do ogrodów urządzonych w różnych stylach.

Oferta Salonu DessiHome

Zapraszamy do Salonu DessiHome. Sklep z meblami ogrodowymi DessiHome oferuje szeroki wybór nowoczesnych i klasycznych mebli ogrodowch z technorattanu oraz aluminium. Meble ogrodowe DessiHome wykonywane są z najwyższej jakości materiałów.