Meble ogrodowe jakie będą najlepsze?
Blog

Meble ogrodowe jakie będą najlepsze?

Nie ma to jak siedzenie czy wylegiwanie się na świeżym powietrzu w ciepły wiosenny bądź letni dzień. A do tego oczywiście niezbędne są meble ogrodowe. Z jakiego materiału będą one najlepsze, najtrwalsze oraz estetyczne? Poznaj plusy jakie posiadają meble ogrodowe z rattanu i technorattanu.

Meble ogrodowe z rattanu

Meble rattanowe wzbudzają ogromny zachwyt ze względu na swój elegancki oraz ponadczasowy wygląd. Eksperci wskazują, że ten właśnie rodzaj mebli idealnie sprawdza się przy wypoczynku. Z drugiej strony, materiał jakim jest rattan niestety nie jest bardzo odporny na oddziaływanie warunków atmosferycznych. Tak więc zaleca się te meble użytkować pod zadaszeniem z dala od słońca, wiatru oraz deszczu.

Meble z technorattanu

Doskonałą alternatywą dla rattanu są meble technorattanowe. Meble z technorattanu tworzy się z syntetycznej żywicy oraz wzbogaca się je przy pomocy substancji zwiększających odporność materiału na szkodliwe promieniowanie ultrafioletowe. To sprawia, że nie są one niezwykle odporne na jakiekolwiek zagrzybienia bądź zawilgocenia. Dodatkowym zaletą tych mebli jest również fakt, że na długi okres zachowują one swoje kolory, a jednocześnie nie pochłaniają żadnych zabrudzeń. Jednocześnie są bardzo wygodne, elastyczne oraz lekkie.

Oferta salonu DessiHome

Sklep z meblami ogrodowymi DessiHome oferuje bogaty wybór mebli najwyższej jakości. Znajdziemy tam całe zestawy mebli ogrodowych oraz poszczególne elementy, dzięki którym możemy samodzielnie skompletować swój zestaw. Jeżeli jesteś zainteresowany, to sprawdź ofertę na dessihome.pl.