Łazienka w stylu nowoczesnym
Blog

Łazienka w stylu nowoczesnym

Chętnie urządzamy łazienki w stylu nowoczesnym. Łazienki jasne, przestronne i wygodne zyskują dużą aprobatę wszystkich domowników. Każdemu zwolennikowi stylu nowoczesnego przypadną do gustu proste, geometryczne formy wyposażenia oraz nowoczesne kształty umywalek i wanien.

Nowoczesne łazienki najczęściej spotykamy w nowoczesnych domach, które najczęściej całe wnętrze mają utrzymane w jednakowym stylu. Pomimo nazwy styl nowoczesny jest stylem bardzo uniwersalnym, ponieważ można o nim pomyśleć realizując projekt domu nie tylko nowoczesnego, ale też takiego o tradycyjnej architekturze. Nowoczesna łazienka sprawdzi się również tam, gdzie inne pomieszczenia urządzone są w stylu skandynawskim, loftowym czy nowojorskim.

Czym wyróżnia się nowoczesna łazienka?

Nowoczesna łazienka wyróżnia się przede wszystkim minimalizmem, funkcjonalnością, jasnym oraz przestronnym wnętrzem jak i stosowną kolorystyką utrzymaną w odcieniach bieli, szarości, brązu i beżu. Łazienki w tym stylu wydają się bardzo skromne, a nawet nieco surowe w rzeczywistości są bardzo eleganckie i doskonale wyposażone.

Oferta Salonu DessiHome

Salon DessiHome to zespół pasjonatów zakręconych na punkcie łazienek. W ofercie DessiHome znajdziemy całe wyposażenie łazienek, płytki do łazienki, armaturę, lampy oraz lustra.