Huśtawka ogrodowa
Blog

Huśtawka ogrodowa

Huśtawka w ogrodzie to bardzo dobry sposób na przyjemny relaks i wypoczynek. Do wyboru mamy zarówno podstawowe, proste modele, jak również te bardziej zaawansowane. Natomiast zanim zdecydujemy się na zakup takiej huśtawki zobaczmy na co musimy zwrócić uwagę.

Rozmiar huśtawki ogrodowej

Pamiętajmy, że trzeba dopasować rozmiar huśtawki do miejsca, jakim dysponujemy w ogrodzie czy na tarasie. Warto więc je wymierzyć i wziąć także pod uwagę, że trzeba zapewnić wolną przestrzeń za huśtawką oraz przed nią, by można się było swobodnie z niej korzystać.

Materiał z jakiego wykonana jest huśtawka

Popularnymi materiałami, które są używane do produkcji huśtawek ogrodowych jest obecnie aluminium oraz technorattan. Zarówno aluminium jak technorattam są bardzo wygodne w czyszczeniu, nie wymagają specjalnej konserwacji, są niesamowicie lekkie, a jednocześnie bardzo stabilne. Natomiast najważniejszą zaletą tych dwóch materiałów jest bardzo wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz niekorzystne warunki atmosferyczne. Dzięki temu mamy pewność, że będzie to inwestycja na lata, a nie na jeden sezon.

Oferta salonu DessiHome

Salon DessiHome posiada w swojej bogatej ofercie najwyższej jakości wyposażenie ogrodowe. Znajdziemy tam między innymi huśtawki ogrodowe, fotele ogrodowe, komplety oraz grille. Jeżeli jesteś zainteresowany, sprawdź ofertę na dessihome.pl.